СЛЕКЛАЙН

Логічним розвитком світової аутентичної практики балансування став слеклайн – вид спорту/активного відпочинку, який означає ходіння по натягнутій стропі. Використання сучасних матеріалів що дозволило розмаїтити як фундаментальні напрямки так і конкретні форми якими вони насичені, а ще забезпечити точне прогнозування характеристик і якостей спорядження.

З розвитком умінь ходіння переходить у стрибки та інші акробатичні трюки. Слеклайн є гарним способом тренування рівноваги та концентрації, що може згодитися у різних спортивних дисциплінах.

АКРОЙОГА

Акройога – це симбіоз традиційної йоги, акробатики і тайського масажу.

По суті це парний сеанс йоги, під час якого один із партнерів є надійною опорою для другого партнера, який здійснює плавні переходи від однієї асани до іншої у повітрі.

Самі практики називають цей оригінальний напрямок «акро-польотом», і виглядає це як справжнє акробатичне шоу.

До речі, в акро-йозі дійсно задіяні елементи циркового мистецтва і контактної імпровізації, тому її можна назвати найбільш творчим та видовищним напрямком йоги.

СТРЕЧИНГ

Стретчинг – це особливий вид аеробіки, спрямований на розтяжку м’язів тіла, розвиток гнучкості й еластичності.

Заняття стретчингом надає елегантну стрункість, зменшує больові відчуття, тому підходить для реабілітаційних тренувань після травм, а також знімає крепатуру після інтенсивних силових навантажень.

Через декілька занять ви вже відкриєте абсолютно нові можливості свого тіла, про які раніше і не підозрювали.

АКРОБАТИКА

Акробатика – це різновид гімнастики, що включає в себе вправи на спритність, гнучкість, стрибучість, силу і балансування.