НАША КОМАНДА

Олег Грязнов
Олег ГрязновСлеклайн
Займається слеклайном з 2010 року

Учасник українських та міжнародних(Польща, Китай) змагань з тріклайну.
Учасник багатьох хайлайн фестивалів. Серед яких:
Urban Highline Festival, Люблін, Польща
Adrshpach Highline Meeting, Адршпах, Чеська Республіка
Lebanon Highline and Advanture Festival, Бшаррі, Ліван

Діючий хайлайн атлет

Альона Пивовар
Альона ПивоварАкробатика та Стретчинг
З 12 років професійно займалась спортивною акробатикою. І навіть досягла рівня майстра спорту України у цьому виді. Виступала у жіночих двійках і трійках. Також займалася різними напрямками танців та іншими активними видами спорту. Навіть зараз удосконалює свої навички.
Перебуваючи в Одесі проводила заняття з акробатики для дітей різного віку (4-7 років, 8-14 років та групи старшого віку)
Володимир Корнієнко
Володимир КорнієнкоСлеклайн
Займається слеклайном з 2008р.
До цього вів свою школу паркуру.
Багаторічний досвід помічника в дитячих таборах (як курортних так і денних), в тому числі для дітей з інтернатів, з вулиць, і людей з особливими потребами.

Системний індивідуальний підхід з урахуванням психофізичних особливостей.
Робота над навичками поєднана з роботою зі свідомістью, враховуються будь-які потреби і побажання клієнта.

Терплячий, товаристський, любить вашу внутрішню людину, заохочує не соромитись приносити на тренування будь-які свої стани.

Мар'яна Сучок
Мар'яна СучокАкройога
Займається йогою більше семи років, акройогою більше чотирьох років. Як учасниця та вчитель приймала участь в Київських (KyivAcrofest) та міжнародних фестивалях, семінарах. Автор та організатор фестиваля Upornaacro. Вірить в те, що не можна довіряти людині, поки не потримав ії в ‘пташці’ 🙂
Наталка
Наталка Акройога
Акройогою займається з 2017 року. За цей час приймала участь та викладала на багатьох фестивалях та заходах, пов’язаних з акройогою і культурою руху в Україні та за її межами: Kyiv Acro Fest, Acro Vision, UpornaAcro, Vedalife, Move Copenhagen, Berlin Acroyoga Fest, Mime Wave Festival, Avatar Yoga Festival.

Має досвід вже більше 15 років викладання у Київський муніципальній академії естрадного та циркового мистецтв (дисципіни “Пантоміма” та “Пластика руху”).

Юля
Юля Адміністратор
Юля адміністратор нашого залу. Про слеклайн дізналась в 2011 році, перше тренування відбулось в травні 2012 року. Слеклайн для Юлі – це про відчуття, концентрацію, спокій думок і водночас про 100%-ву зосередженість на процесі. Це нові зустрічі і знайомства, а також щоразу виклик: “що я зможу зробити на стропі сьогодні?”.
Також, Юля має досвід вже більше 15 років викладання у Київський муніципальній академії естрадного та циркового мистецтв (дисципіни “Пантоміма” та “Пластика руху”).